Davetiye ile ilgili satış şartları;


Davetiye siparişleri en az 100 ve katları şeklinde sipariş verilebilmektedir. (100,200,300,...) bunun haricince ara rakamlarda alınan siparişler dikkate alınmamaktadır.

Normal satışlarda üründe mevcut ise aydınger, kurdela, aksesuarlardaki yapıştırma, zarflama ve tüm işçilik müşteriye aittir.

Davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Ürün hazırlanma süresi davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra standart ofset baskılarda 1-3 iş günüdür, bazı aksi yaşanabilecek durumlarda firmamız bu süreyi bir kaç gün uzatma hakkına sahiptir. Varak baskı istenirse bu süre yedi güne kadar uzayabilir. 


Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılık olabilir, bu durum hata olarak kabul göremez.

Ürünün içeriğinde mevcut ise fiyatlara kurdela, aksesuar, zarf, katma değer vergisi dahildir.

Fiyata ürün baskı kalıp bedeli olarak katma değer vergisi dahil 20 TL eklenir. İstenirse varak baskı bedeli katma değer vergisi dahil 90 TL dir.

Davetiye hazırlanması, davetiye ücreti hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.

Web sitemizde Euro ve dolar kurları günlük güncel kura göre farklılıklar taşıyabilir.

Ürünler isteğe bağlı Çanakkale/Yenice mağazamızdan teslim alınabilir, bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.


Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.


Yurtdışı siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerinde yaşanan kontroller ve gecikme firmamız ve taşıyıcı kargo firmasının sorumluluğunda değildir. Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap tutmaktadır. Bu gibi durumlarda kargo firması ve www.populerdavetiyeler.com ile iletişim kurularak izlenecek yok hakkında bilgi alabilirsiniz. Akabinde gümrük prosedürleri uygulandığında kargonuzu alabilirsiniz. Böyle durumlarla sık karşılaşmamaktayız, fakat yurtdışı siparişlerinizde olaşabilecek gecikmeleri düşünüp siparişlerinizi daha erken vermeniz tavsiye ederiz.


Nikah Şekerleri, Bebek Şekerleri, Sünnet Şekerleri ile ilgili satış şartları;


Sitemizde yer alan fiyatlar firmamızın "minimum sipariş edilebilir miktar" ile belirlediği fiyatlardır. Örnek vermek gerekirse tüm ürünlerde 50 adetin altında sipariş alınamamaktadır, bazı ürünlerde bu sınır minimum 100 adet olarak belirlenmiştir.

Tüm ürünlerde isim etiketi vardır ve ücretsizdir.

Talep edilirse ürüne firmamızın belirlediği fiyat karşılığında mıknatıs eklenir. 

İsimler kurdeleye baskı yapılabilir. Kurdeleye baskı ek ücretli olup bu konuda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün isteğinize göre lavantalı, badem şekerli, çikolatalı badem şekerli hazırlanabilir. Fakat bazı ürünler sadece şeker yada sadece lavanta konulmaya uygundur. Ürün fotoğraflarında bu durum görülebilmektedir. Lavanta ya da badem şekerinde fiyat farkı eklenmemektedir, çikolatalı drajelerde firmamızın belirlemiş fiyatlar ürün fiyatına eklenmektedir.


Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 1, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.  


Ürün hazırlanması ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.

Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.  

Deniz kabukları, deniz  yıldızları gibi ürünlerde renk ve boy farklılıkları olabilir. Bu ürünlerde renk ve ebat seçimi firmamızca da seçim şansı bulunmamaktadır.  Ayrıca doğal deniz yıldızları hoş bir koku taşımazlar. Bu ürünlerin kokusu ile ilgili şikayetler dikkate alınmamaktadır. Tavsiyemiz doğal deniz yıldızlarında sadece lavanta uygulaması yaptırarak kokunun azalmasını ve bastırılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde kurdele ve yazı etiketlerinde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır. İstemiyor iseniz bunu mutlaka sipariş formunda belirtiniz.

Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.


Fiyatlarımıza kdv dahildir.


Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.


Havale ve EFT ya da PTT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon,masraf vb tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 


Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.


Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. Çanakkale Mahkemeleri salahiyetlidir.


Geri iade koşulları;


İsme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerleri ve tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünlerin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.


Sitemizden yapacağınız her alışverişte ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz ya da bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.   


İadeler mutlaka ürünün orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.


İade ettiğiniz ürün firmamızca ilgili birimde incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.


Müşteri, www.populerdavetiyeler.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.populerdavetiyeler.com  web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.


Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.


Tüm Sorularınız İçin


E-posta Adresi : siparis@populerdavetiyeler.com


Web Sitesi Adresi : www.populerdavetiyeler.com 


Adres: Kurtuluş Mah. Biga cad. 

Yeni Belediye İş Hanı 

Kat: 2 No: 110 

Yenice / Çanakkale


Telefon Numarası : 0286 474 34 34  GSM: 90 543 225 4877